De resultaten: Clubkampioenschappen 2017

Gepost in Clubkampioenschappen

De foto's van de winaars van de clubkampioenschappen 2017 staan online, klik hier.

Heren dubbel
1 Bas Kemperink Norbert Vaessen
2 Mike Meuwissen Maurice Wetzelaer

Heren enkel open
1 Gian Wolfs  2 Patrick Gramsma

Dames enkel open
1 Deffney Brabant 2 Lotte Schnackers

Gemengd dubbel open
1 Lotte Schnackers Mike Meuwissen
2 Amber Polderman Ruurd Polderman

Dames dubbel open
1 Leontine Smeets Carina v.d. Vlag
2 Estelle Souren Mariëlle Souren

Jeugd:
Groen enkel gemengd
1 Gwen Vliex  2 Cleo Habets

Groen dubbel gemengd
1 Mette Hamers Cleo Habets
2 Juul Kemperink Jisse Jehne

Geel enkel jongens t/m 14jr
1 Martijn Cremers  2 Finn Wachelder

Geel enkel jongens t/m 17jr
1 Marc Everartz 2 Gian Wolfs

Geel dubbel jongens t/m 14jr
1 Martijn Cremers Pepijn Kemperink
2 Ties Essers Cas Hommers

Geel dubbel jongens t/m 17jr
1 Gio Habets Gian Wolfs
2 Marc Everartz Max Hamers

Clubkampioenschappen 2017

Gepost in Clubkampioenschappen

De clubkampioenschappen zijn van 11 t/m 23 september 2017.

Dit zal wederom een combinatie worden van de jeugd en senioren clubkampioenschappen.

Noteer de data alvast in je agenda, we verheugen ons nu al op een gezellig en sportief toernooi, met een bruisende afsluiting!

De resultaten: Clubkampioenschappen 2016

Gepost in Clubkampioenschappen

Sfeerimpressie clubkampioenschappen 2016 staat op onze Facebook pagina
Wij feliciteren nogmaals alle winnaars!
 
Dames Dubbel: 1 Therese Hanssen, Sabine Hovens - 2 José Frissen, Carina v.d. Vlag
Gemengd Dubbel: 1 Roger Bijlsma, Pascalle Horsch - 2 Rene Dijkstra, Jacqueline Bongaerts
Heren Dubbel A: 1 Ralph Habets, Ruurd Polderman - 2 Istvan Gielen, Bas Kemperink
Heren Dubbel B: 1 Guido Bleijlevens Rene Dijkstra - 2 Jan Conraads Jan Ijpelaar

Geel Dubbel Meisjes t/m 17: 1 Amy Derksen, Lotte Schnackers - 2 Deffney Brabant, Nina Caris
Geel Dubbel Jongens t/m 17: 1 Raf Quaedackers, Joes Wiggerman - 2 Ward Gortzen, Gian Wolfs

Groen Enkel: 1 Martijn Cremers - 2 Finn Wachelder
Geel Enkel Jongens t/m 14: 1 Niels Jehne -  2 Gio Habets
Geel Enkel Jongens t/m 17: 1 Joes Wiggerman - 2 Raf Quaedackers
Geel Enkel Meisjes t/m 17: 1 Lotte Schnackers - 2 Nina Caris
Oranje Enkel:  1 Juul Kemperink - 2 Jurre Wachelder

De resultaten: TVS Clubkampioenen 2014

Gepost in Clubkampioenschappen

Hierbij presenteren wij jullie de uitslag van de clubkampioenschappen 2014 voor de seniorleden.

Dames Dubbel A  Jossie Krings & Elli Timm    Karin Collard+Cynthia Veerman    6-4 4-6 6-4
Heren Dubbel B  Ralph Habets & Dirk Meijwaard    Hans Godschalk+Wiel Senden    6-1 7-5
Dames Dubbel B  Emerence van den Bongard & Riet van Rijswijk    Jacqueline Boltong+Veerle Hees Van    6-4 7-6
Dames Enkel Nancy Jehne-Hamerlinck    Emerence van den Bongard    6-3 6-0
Heren Enkel René Jehne    Bert Starmans    6-3 6-0
Gemengd Ron Wachelder & Anke Van Hees    Jos Vermeeren+Riet van Rijswijk    6-4 6-4

Cat. Oranje (driekwart) 1e plaats Maxime Bex 2e plaats Jimmy Leunissen
Cat Groen Meisjes (beg. Groot veld) 1e plaats Deffney Brabant 2e plaats Nina Caris
Cat Groen Jongens (beg. Grootveld) 1e plaats Luuk Kockelkoren 2e plaats Robin Buijsen
Cat Groen dubbel (beg. Grootveld) 1e plaats  Gio Habets/Niels Jehnen 2e plaats  Thomas Meijwaardt/ Robin Buijsen
Cat Meisjes Grootveld t/m 14 jaar 1e plaats  Maud Hamers 2e plaats Lotte Schnackers
Cat Jongens Grootveld t/m 14 jaar 1e plaats Mark Everartz 2e plaats Joes Wiggerman

De resultaten: Clubkampioenschappen 2013

Gepost in Clubkampioenschappen

Heren Enkel -5 Job Steegh - Bas Kemperink 6-4 6-3
Hier versloeg onze jonge en sympathieke trainer de ouwe rot in finales spelen

Gemengd Gerianne Smeets + Wim Bisschoff - Eva + Frans Brauers 6-1 6-4
Jammer dat in deze categorie 2 koppels wegens blessures zich moesten terugtrekken.

Heren Enkel 6-9  Rene Jehne - Ger Einmahl 4-6 6-4 6-4
Ger, met al een 40-jarige tenniscarriere achter de rug, moest het op zaterdag achtereenvolgend opnemen tegen de jonge gasten Bert Starmans en Rene Jehnen. De laatste bleek na een lange afmattende partij de sterkste.

Dames Enkel 6-9 Danielle van Rooij - Nancy Jehne 7-5 6-2
Top, om te zien hoe de dames in deze poule, allen pas enkele jaren onderweg in het tenniswereldje, de afgelopen 2 weken mooie potjes tennis lieten zien.

Heren dubbel 6-9 Rene Dijkstra + Ron Winthagen - Istvan Gielen + Rene Jehne 6-2 6-2

Dames dubbel 6-9 Emerence van de Bongard + Natalja Yudina - Nancy Jehne + Natascha Vermeeren 6-2 6-2.

Wij danken de volgende bedrijven voor hun sponsoring:

  • loozen.jpg
  • volta limburg logo.jpg
  • mondzorg2.jpg
  • venetian_blinds.jpg
  • deliotte.jpg
  • jules.gif
  • Dolmans-Landscaping-Group-B.V.-logo-400x200-in-JPEG.jpg
  • ibc2.jpg
  • hendriks.gif
  • logo geveltechniek klein.jpg
  • jumbo.png
  • max.jpg
  • dreessen willemse.jpeg
  • dijkstra_dakwerken.jpg
  • regular_can.jpg
  • peetersgebouwenservice.jpg
  • IVO_logo_2010-400.jpg
  • 2007a19d-d2b9-453f-bafb-214d723efc9f.jpg
  • Wealer_RoodZwart_01.j.png
  • van_montfort_advecatenkantoor.jpg
  • intergarde.png
  • smezo.png
  • SomersBrabant-logo-h175px1.png
  • rpo_rebema.png
  • logotennismeetings1.jpg
  • tornadosport.jpg
  • moonen_wanders.jpg
  • logo_vaessen.png
  • Vastra logo transp 050416.jpg
  • frijns1.jpg
  • Bosec.jpg
  • saa.jpg
  • pastorieke1.jpg
  • smeets1.jpg
  • jaap de volendammer.png

Made and Hosted by: NijssenWeb